Szukasz szybkiego zastrzyku gotówki na terenie Inowrocławia? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy audytora? Zgłoś się do Randstad i złap pracę marzeń!

Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę na stanowisku: audytor/audytorka podczas sesji egzaminacyjnych!

Obserwator/obserwatorka sesji egzaminacyjnych

Inowrocław

Oferujemy:
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę zlecenie
  • zarobki od 50zł/h brutto
  • pracę w Inowrocławiu

Zadania:

  • obserwacja sesji egzaminacyjnych
  • sprawdzanie poprawności bezpiecznego zalakowania kopert
  • weryfikacja poprawności ilości dokumentów
  • wypełnianie raportów po odbytej sesji
  • pracę w godzinach rannych, popołudniowych i wieczornych

Oczekujemy:

  • gotowości podjęcia pracy na dzień 23.09 w godzinach od 17:00 do 19:15
  • rzetelności
  • dokładności i skrupulatności
  • motywacji do pracy
  • miłej aparycji
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy biurowej

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić