OBSŁUGA KLIENTA Z JĘZYKIEM WĘGIERSKIM

Obsługa Klienta z językiem węgierskim
Poznan
NR REF.: 1148574

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru obsługi Klienta z siedzibą w Poznaniu poszukujemy osób na stanowisku Customer Service Representative z j. angielskim i węgierskim

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta, udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące wsparcia technicznego
  • Wsparcie klientów w dostarczeniu rzetelnych i dokładnych informacji
  • Udzielanie informacji na temat produktów i usług,
  • Rozwiązywanie zapytań klientów zgodnie z obowiązującymi standardami obsługi klienta i polityki bezpieczeństwa danych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa klienta, administracja etc.)
  • Znajomość j. angielskiego i węgierskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętności komunikacyjne, oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 z możliwością dostosowania grafiku
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, kartę sportową etc.
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym dynamicznym środowisku

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło