Obsługa klienta z Niemieckim (bez doświadczenia)

  • 5 200 – 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kielce, Świętokrzyskie

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

Opis

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów z biegłym językiem niemieckim – PRACA CAŁKOWICIE ZDALNA i BRAK WYMAGANEGO DOŚWIADCZENIA

OBOWIĄZKI

  • Codzienny kontakt z klientem w języku niemieckim
  • Rejestracja danych
  • Rozwiązywanie zgłoszeń klientów

OFERUJEMY

  • Elastyczność zatrudnienia- stanowisko cieszy się dużą popularnością wśród studentów, możliwość dopasowania pracy do zajęć i pracy na 3/4 jak i na cały etat, ale ważna jest całkowita dyspozycyjność podczas zdalnego, miesięcznego szkolenia
  • Dostęp do szkoleń (wszystkiego Cię nauczymy)
  • Rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • Międzynarodowe środowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenia, bonusy i umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowy dzień wolny
  • Pracę zdalną, dla osób chętnych po pandemii płatną relokację do Poznania

WYSTARCZY ŻE

  • Bardzo dobrze znasz język niemiecki- najlepiej B2/ C1
  • Znasz podstawy języka angielskiego i masz chęć do dalszej nauki tego języka
  • Chcesz się rozwijać

Jeśli posiadasz pozytywne nastawienie, motywację do nauki i biegle posługujesz się językiem niemiecki – czekamy właśnie na Ciebie!

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło