Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Do zespołu Monster Couch w związku z sukcesem Wingspana poszukujemy osoby na stanowisko: Office Manager / Studio Assistant.

Do twoich obowiązków na tym stanowisku będą należały głównie zadania administracyjne związane z opieką nad biurem oraz zespołem. Obsłużysz proces rekrutacyjny i zorganizujesz stanowiska dla przyszłych nowych pracowników, będziesz kontaktować się zarówno z księgowością, jak i partnerami biznesowymi, zajmiesz się też zaopatrzeniem biura we wszystko, co potrzebne do pracy.

Obowiązki:

  • Odciążenie 3-osobowego zarządu z różnych spraw bieżących;
  • Prowadzenie ewidencji dni wolnych i czasu pracy zespołu;
  • Dbanie o zaopatrzenie biura, sprawną pracę zespołu i dobry stan techniczny stanowisk pracy;
  • Obsługa procesu rekrutacji na nowe stanowiska (pisanie i publikacja ogłoszeń, odpisywanie kandydatom, wstępna selekcja, organizacja spotkań rekrutacyjnych);
  • Organizacja stanowisk pracy dla nowych pracowników (włączając zakup sprzętu);
  • Kontakt z księgowością i prawnikami oraz dostarczanie im na bieżąco wszelkich dokumentacji;
  • Obsługa firmowej skrzynki odbiorczej i formularza kontaktowego;
  • Kontakty z wydawcami, dystrybutorami i partnerami biznesowymi w podstawowym zakresie.

Wymagania:

  • Łatwość w komunikacji w języku polskim i angielskim w mowie i na piśmie;
  • Zainteresowanie grami komputerowymi;
  • Znajomość żargonu związanego z grami komputerowymi;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami o różnych priorytetach.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość innych języków;
  • Znajomość prawniczego słownictwa po angielsku na potrzeby czytania umów;
  • Wszelkie umiejętności związane z produkcją gier.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w utalentowanym zespole pełnym pasjonatów;
  • Dużą liczbę wyzwań;
  • Różne możliwe ścieżki rozwoju (bizdev, produkcja, testowanie);
  • Możliwość brania udziału w procesie produkcji gier (np. testowanie gier, wytwarzanie zawartości);
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zakresu obowiązków;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (kiedy aktualne zadania na to pozwalają);
  • Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej.

Prezentacja firmy

Monster Couch is a game development and publishing studio with a proven track record of bringing games to Consoles. We make games that you can play together with friends and we help game development studios bring their games to Consoles. Our recent success is Wingspan, a digital adaptation of a board game. We operate from Poznań, Poland.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca HR / Kadry / Rekrutacja