Randstad Polska Sp. z o.o

Posiadasz doświadczenie w rekrutacji? Interesujesz się obszarami HR?

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z wiodących na świecie dostawców rozwiązań dla przemysłu mleczarskiego i serowarskiego, poszukujemy osoby na stanowisko rekrutera/rekruterki – praca zdalna.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pracę zdalną na pół etatu,
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę kodeksową z agencją pracy Randstad na okres 6 miesięcy,
– pracę w międzynarodowym środowisku.

Zadania:
– prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne,
– budowanie bazy kandydatów,
– współpraca z rekruterami,
– tworzenie zestawień osiąganych wyników,
– reprezentowanie firmy oraz budowanie jej wizerunku.

Oczekujemy:
– minimum 6 miesięcy doświadczenia w samodzielnym przeprowadzaniu rekrutacji,
– umiejętności pozyskiwania i utrzymywania relacji z kandydatami,
– wykształcenia wyższego (w tym licencjat),
– biegłej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
– zaangażowania, dobrej organizacji czasu oraz chęci rozwoju.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić