Aplikacje zostały zamknięte

Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn tokarskich? Już dziś możesz stać się częścią świetnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, które jest producentem elementów i komponentów systemów połączeń do instalacji ogrzewania, wody gazu i klimatyzacji. Nie zwlekaj, aplikuj!

operator automatów tokarskich

Legnica

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio w firmie Klienta
  • możliwość rozwoju
  • szeroki pakiet dodatków, a w nim m.in.: prywatna opieka medyczna, dodatek do wynagrodzenia za długi urlop, dodatkowy urlop losowy w wymiarze do 3 dni
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Zadania:

  • obsługa automatów tokarskich wielowrzecionowych oraz innych urządzeń na dziale produkcji
  • właściwe wykorzystanie maszyn i urządzeń
  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z planem
  • zapewnienie maksymalnego wykorzystania czasu pracy maszyn i minimalizacja czasu wymiany narzędzi

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych
  • wykształcenia min. zawodowego (mile widziane techniczne mechaniczne)
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego, gotowości do samokształcenia w tym zakresie
  • umiejętności obsługi suwmiarki i mikrometru
  • zaangażowania, dokładności
  • gotowości do pracy w systemie III- zmianowym
  • umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47