Poszukujemy doświadczonych Operatorów maszyn sterowanych numerycznie, od zaraz (bliskie terminy). Przedstawiamy wszelkie szczegóły po przesłaniu CV.

Udzielamy wsparcia na każdym etapie rekrutacji.

Operator CNC Frezer Tokarz

Kod ref. nr.: OC-21-BG

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie obrabianych elementów,
  • nadzorowanie pracy maszyny,
  • dokonywanie korekt z panelu maszyny,
  • monitorowanie wprowadzonych parametrów,
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów na każdym etapie produkcji,
  • dbanie o stan techniczny maszyny i czystość w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie jako Operator CNC – Frezer lub/i Tokarz,
  • wykształcenie, zawodowe/średnie – mechaniczne lub pokrewne,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • samodzielność oraz kreatywność,
  • mile widziana znajomość sterowania Sinumerik lub Heidenhain.

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności kandydata, (Stawki ustalamy indywidualnie z Kandydatem w trakcie rozmowy),
  • stabilność zatrudnienia oraz możliwości rozwoju,
  • miłą atmosferę pracy.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło