Aplikacje zostały zamknięte

Poszukujemy doświadczonych Operatorów maszyn sterowanych numerycznie, od zaraz (bliskie terminy). Przedstawiamy wszelkie szczegóły po przesłaniu CV.

Udzielamy wsparcia na każdym etapie rekrutacji.

Operator CNC Frezer Tokarz

Kod ref. nr.: OC-21-BG

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie obrabianych elementów,
  • nadzorowanie pracy maszyny,
  • dokonywanie korekt z panelu maszyny,
  • monitorowanie wprowadzonych parametrów,
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów na każdym etapie produkcji,
  • dbanie o stan techniczny maszyny i czystość w miejscu pracy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie jako Operator CNC – Frezer lub/i Tokarz,
  • wykształcenie, zawodowe/średnie – mechaniczne lub pokrewne,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • samodzielność oraz kreatywność,
  • mile widziana znajomość sterowania Sinumerik lub Heidenhain.

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności kandydata, (Stawki ustalamy indywidualnie z Kandydatem w trakcie rozmowy),
  • stabilność zatrudnienia oraz możliwości rozwoju,
  • miłą atmosferę pracy.