Posiadasz doświadczenie w pracy na maszynach CNC? Szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrej atmosferze? Pasjonujesz się mechaniką i budową maszyn? Zapraszamy Cię do rozwinięcia skrzydeł w zespole operatorów maszyn CNC (tokarzfrezer). Aplikuj już dziś przez formularz.

operator CNC – tokarz frezer

Legnica

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • pakiet socjalny
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zadania:

  • obsługa frezarek/ tokarek CNC – obróbka metali,
  • produkcja zgodna ze specyfikacją techniczną produktu,
  • bieżąca kontrola wykonywanych detali (pomiary),
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • współpraca z innymi działami (Kontrola Jakości, Inżynieria).

Oczekujemy:

  • znajomości obróbki skrawaniem i narzędzi skrawających,
  • doświadczenie w pracy na produkcji oraz w pracy na maszynach CNC
  • umiejętności czytania rysunku technicznego – mile widziane
  • zdolności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr itp.).

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić