Aplikacje zostały zamknięte

Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Linii produkcyjnej – Oborniki Wlkp., transport pracowniczy! – Szamotuły

Miejsce pracy: Szamotuły

Zakres obowiązków:

  • obsługa linii produkcyjnej;
  • kontrola procesu produkcji.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjną stawkę dopasowaną do Twoich umiejętności;
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i wzięcia udziału w przydatnych szkoleniach;
  • wysoką premię;
  • pracę od poniedziałku do piątku – w weekendy będziesz miał dużo czasu dla siebie i bliskich;
  • możliwość skorzystania z transportu pracowniczego, który dowiezie Cię do firmy z Obornik, Połajewa, Obrzycka, Szamotuł i Murowanej Gośliny.

Benefity:

  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.