Aplikacje zostały zamknięte

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn/ Оператор машин

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferta

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – stawka zasadnicza 3500 zł brutto
  • Rozbudowany pakiet premii
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Szansa na długofalową współpracę i zatrudnienie bezpośrednio w firmie już po 6 miesiącach
  • Pakiet benefitów w ramach ManpowerPremium (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Пропозиція:

  • Працевлаштування на основі тимчасового трудового договору
  • Приваблива заробітна плата – базова ставка 3500 злотих брутто
  • Великий бонусний пакет
  • Можливість працювати понаднормово
  • Шанс на довгострокову співпрацю та працевлаштування безпосередньо у компанії лише через 6 місяців
  • Пенсійний пакет ManpowerPremium (мультиспорт карта, групове страхування, приватна медична допомога)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego – w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym i 3-zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na produkcji, przy obsłudze maszyn

Вимоги

  • Дуже добре володіння польською мовою – розмовна та письмова (необхідна умова)
  • Бажання працювати в 4-бригадній та 3-змінній системі
  • Досвід роботи у виробництві, експлуатації машин

Zadania:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (CNC)
  • Dokonywanie kontroli detali przy użyciu narzędzi pomiarowych
  • Wprowadzanie korekt na maszynie
  • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego

Завдання

  • Експлуатація верстатів з цифровим управлінням (СNC)
  • Дотримання контроля деталей за допомогою вимірювальних інструментів
  • Впровадження коректування на машині
  • Дотримання виробничого процесу