Aplikacje zostały zamknięte

Operator Maszyn

Od: NMC Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zabrze

nmc Polska jest częścią Grupy nmc wiodącego europejskiego producenta pianek syntetycznych. Oddział w Zabrzu produkuje izolacje ze spienionego polietylenu oraz kauczuku.

Twoje kluczowe zadania:

  • Praca w dziale wytłaczania, wulkanizacji i spieniania mieszanek gumowych
  • Samodzielna obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej – wytłaczarka / piec wsadowy / piła taśmowa
  • Przygotowanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie
  • Bieżące utrzymanie linii produkcyjnej i zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu
  • Kontrola jakości wyrobu gotowego
  • Konserwacja i czyszczenie maszyn
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych zleceń

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn – min. 6 miesięcy
  • Podstawy obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym – również sobota/niedziela
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

Co oferujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w naszej firmie
  • Pracę na długie lata – już po 4 miesiącach umowa na czas nieokreślony
  • Benefity – pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Bardzo duże możliwości rozwoju w strukturach firmy – bazujemy na rekrutacjach wewnętrznych
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Mamy stały zespół już od lat – praca w gronie wykwalifikowanych współpracowników
  • Szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • System rekomendacji pracowników – premia za polecenie pracownika 1500 zł netto