Aplikacje zostały zamknięte
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn (m/k)

Miejsce pracy: Warszowice, Żory, Jastrzębie-Zdrój

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn do produkcji przewodów,
  • monitorowanie i rejestracja pomiarów,
  • obsługa komputera i ekranów dotykowych,
  • prace fizyczne dotyczące przezbrojenia i obsługi maszyn.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym 8-godzinnym, (4 dni rano, 4 dni południe, 4 dni noc),
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatek zmianowy) – ok. 4300 zł brutto,
  • premie kwartalne – uzależnione od realizacji wskaźników – ok. 1200 zł brutto,
  • fundusz socjalny: wczasy pod gruszą, premie z okazji Bożego Narodzenia,
  • kartę Multisport,
  • bilety do kina,
  • ubezpieczenie grupowe AXA,
  • bony urodzinowe,
  • szkolenia (uprawnienia finansowane przez pracodawcę, UDT – wózki, suwnice; SEP itp.),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • wsparcie opiekuna/przełożonego i współpracowników.

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248. Biuro czynne poniedziałek-piątek 08:00-15:00. 44-100 Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.