Aplikacje zostały zamknięte
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn (m/k)

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:

  • pomoc w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • prawidłowe dostarczanie nakładanie półfabrykatu do maszyny oraz prawidłowe ułożenie wyrobu na palecie,
  • pomoc w procesie ustawienia maszyny,
  • sprawdzenie jakości wykonywanego wyrobu,
  • dbanie o prawidłowe wydruki etykiet do wyrobu gotowego i oznaczanie palet.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn mile widziane,
  • nastawienie na długofalową współprace.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz bonus kwartalny,
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  • wyższe dodatki za pracę nocną,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • szeroki pakiet socjalny (między innymi Multisport, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne i zeszytowe przed rozpoczęciem roku szkolnego, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.