Jeśli pracowałeś już jako operator maszyn produkcyjnych to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Nasz klient to lider w produkcji taśm procesowych i transportujących.

Firma z kapitałem Duńskim działająca od 1950 roku której produkty można nabyć w ponad 150 krajach.

Oferujemy stałe zatrudnienie, benefity, atrakcyjne pakiety szkoleniowe.

Zaaplikuj już teraz

Operator maszyn produkcyjnych

Szczecin

Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia- daj się nam poznać a złożymy ci ofertę która powinna cię zadowolić
  • premię miesięczną w kwocie 400 zł brutto
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • bogaty pakiet benefitowy nie kończący się tylko na pakiecie medycznym i sportowym
  • pracę w nowoczesnej, czystej, nowo otwartej hali produkcyjnej
  • możliwość udziału w szkoleniu w Danii za które dodatkowo zapłaci Ci pracodawca

Zadania:

  • zadania są zależne od tego na jakiej maszynie będziesz pracował
  • posiadamy maszyny automatyczne i półautomatyczne, urządzenia zasilane sprężonym powietrzem (pneumatyka), tokarki, frezarki, prościarki, prasy
  • praca jest związana z obsługą wyżej wymienionych maszyn

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy jako operator maszyn oraz znajomości obsługi maszyn wymienionych wcześniej
  • mile widziane atuty które wpłyną na jakość twojego wynagrodzenia to: posiadanie uprawnień elektrycznych, podstawowa znajomość słownictwa technicznego w języku angielskim , znajomość programów CAD/CAM

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić