Aplikacje zostały zamknięte
Stella Pack S.A.
Stella Pack S.A. zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów i opakowań z tworzyw sztucznych oraz produkcją i dystrybucją innowacyjnych produktów użytku domowego, które pomagają w codziennym życiu, w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Mamy stabilną pozycję na rynku i uznanie Klientów w Polsce i świecie. Zawdzięczamy to staraniom naszych pracowników oraz jakości produktów. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie stały rozwój, więc każdego dnia, każdym działaniem budujemy silną markę Stella Pack.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy idealnego kandydata na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Poniatowa

Główne zadania:

  • Obsługa maszyn w hali produkcyjnej
  • Ustawianie parametrów maszyny
  • Przestrzeganie zasad jakości produkcji i BHP

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmiany)

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.