Aplikacje zostały zamknięte

Operator maszyn produkcyjnych – Gdynia

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdynia

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży produkcyjnej pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Opis stanowiska:

• obsługa wybranej maszyny (pudełkarki, prasy, krajarki, maszyny klejącej lub foliarki) oraz or-ganizacja pracy na maszynie
• utrzymanie ciągłości procesu produkcji oraz realizacja zadań zgodnie z planem produkcji
• obsługa systemu ewidencjonującego czynności produkcyjne oraz wypełnianie dokumentacji stanowiskowej
• dbanie o stan techniczny maszyny oraz jej oprzyrządowania
• przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy w oparciu o system 5S

Wymagania:

• wiedza techniczna
• min. 2 lata doświadczenia w samodzielnej obsłudze maszyn produkcyjnych (mile widziana branża poligraficzna)
• znajomość obsługi maszyn produkcyjnych
• umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
• mile widziane wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe)
• pracowitość, uczciwość, zaangażowanie oraz otwartość do nauki obsługi nowych maszyn z branży poligraficznej
• gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – bezpośrednio w firmie naszego Klienta
• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + premia frekwencyjna!
• praca w przyjemnej atmosferze w nowoczesnym parku maszynowym
• bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenia grupowe, karty rekreacyjno-sportowe, karnety na mecze, rabaty na produkty i wiele innych)
• możliwość rozwoju oraz podnoszenia własnych kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, lub o kontakt telefoniczny. Tel. 797340608