Aplikacje zostały zamknięte

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

OPERATOR MASZYN RYBNIK

Miejsce pracy: Rybnik

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wyrobów
  • podstawowa konserwacja urządzeń produkcyjnych

Nasze oczekiwania:

  • zdolności techniczne
  • umiejętność pracy w zespole

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 17,00 zł brutto/h (zachowując miesięczną najniższą krajową)
  • podwyżki wraz ze stażem pracy
  • premia miesięczna 15% wynagrodzenia zasadniczego
  • premie uznaniowe
  • praca w systemie trzyzmianowym, od poniedziałku do piątku
  • pakiet socjalny (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład