Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0825

Obowiązki:

operator maszyn w tym CNC, frezarek do metalu.
Chętne osoby przyuczymy do zawodu.
Wynagrodzenie od 3300,00 plus premia, pełne świadczenie urlopowe i pakiet medyczny.
Po przyuczeniu wynagrodzenie od 3300,00 do 4000,00 brutto plus premia, pełne świadczenie urlopowe i pakiet medyczny.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : dokładność, zaangażowanie, sumienność.

Miejsce pracy: Unii Europejskiej 21, 86-050 Solec Kujawski, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: BOGNER EDELSTAHL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Unii Europejskiej 21 86-050 Solec Kujawski lub kontakt tel. 52 327 89 72 – p. Aleksandra Tybura lub dokumenty należy przesłać na adres e-mail: praca@bogner-edelstahl.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis