Aplikacje zostały zamknięte
LOGSTOR to globalna firma energetyczna koncentrująca się na zapewnieniu swoim klientom wyższej efektywności energetycznej. Wynalezienie technologii stojącej za rurociągami preizolowanymi sprawiło, że staliśmy się wiodącym dostawcą i producentem rurociągów dla przemysłu energetycznego. Zatrudniamy łącznie ok. 1200 osób w naszych siedmiu fabrykach zlokalizowanych w Polsce, Finlandii, Szwecji oraz w Danii, w której znajduje się centrala naszej firmy. W Polsce nasza produkcja odbywa się w czterech fabrykach, gdzie nasz zespół liczy ponad 600 osób.
Weź udział w naszej rekrutacji i dołącz do naszego zespołu!

Zadania:
– obsługa maszyn i gniazd produkcyjnych
– prace przygotowawcze
– montowanie systemów alarmowych
– kontrola jakości naszych produktów

Profil kandydata:
– mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
– uprawnienia II S oraz hakowe będą dodatkowym atutem (możliwość – zdobycia uprawnień w firmie)
– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
– dokładność w realizacji zadań
– dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
– umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
– pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń)
– bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, bony na święta, system nagród)
– opiekę medyczną
– premie,
– pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– dla najlepszych oferujemy szkolenie z zakresu obsługi suwnic, żurawi i wózka widłowego – szkolenie będzie potwierdzone certyfikatem z Urzędu Dozoru Technicznego