Aplikacje zostały zamknięte

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator produkcji

Miejsce pracy: Wałbrzych, Świdnica, Strzegom, Świebodzice, Legnica, Kłodzko, Nowa Ruda, Dzierżoniów

Zarabiaj 4.000 PLN/mies. brutto – 4 dni wolnego!
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Stawka podstawowa 3600 zł brutto + do 600 zł premii + dodatki
  • Umowa bezpośrednio z klientem
  • Bezpłatny transport z wielu miejscowości
  • Realny awans
  • Szkolenia
Wymagania:
  • Chęć do pracy
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
Zadania:
  • Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Zapewnienie określonych norm jakości i ilości, kontrola wyrobów