Operator systemów energetycznych – karta Multisport i wiele innych! – Rybnik

Miejsce pracy: Rybnik

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Operator systemów energetycznych

lokalizacja: Racibórz, woj. śląskie

Zakres obowiązków:

  • obsługa, diagnostyka, przeglądy, konserwacje, bieżące naprawy instalacji i urządzeń: sprężonego powietrza, gazowych, parowych
  • obsługa kotłów parowych

Wystraczy nam, jeśli posiadasz uprawnienia SEP G1, G2, G3 wraz z doświadczeniem związanym z obszarami: elektryka, wentylacja i klimatyzacja!

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Praca w systemie: 4 brygady; 3 zmiany (6-14,14-22,22-6)
  • prywatna opieka medyczna,
  • możliwość nauki języka angielskiego / niemieckiego,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty Multisport,
  • premie roczne

Kontakt: 506 561 604 lub 506 561 876

Benefity:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Opieka lekarska
  • Umowa o pracę
  • Karta MultiSport
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić