Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Operator Transportu z UDT II WJO

Miejsce pracy: Załuski

Dla jednego z naszych Klientów, Producenta świeżych warzyw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kandydatom oferujemy:

-> bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
-> pracę na pełen etat,
-> stabilne zatrudnienie,
-> pracę w wybrane dni tygodnia (średnio 3-4 dni pracujące w tygodniu),
-> wynagrodzenie 4160 zł brutto/mies + do 10% premii,
-> dofinansowanie do obiadów.

Zakres obowiązków:

-> obsługa wózków czołowych (spalinowych i elektrycznych)
-> rozładunki i przyjmowanie dostaw,
-> kompletacja i towarowanie produkcji,
-> kontrola zgodności stanów magazynowych,
-> gospodarka paletami.
-> obsługa systemu magazynowego.

Od Kandydatów oczekujemy:

-> dyspozycyjności do pracy w godzinach 06:00-16:00 lub 06:00 – 16:00 i 16:00 – 24:00 (praca w wybrane dni tygodnia)
-> uprawnień na wózki widłowe II WJO
-> gotowości do podjęcia stałej pracy
-> mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Agencja pracy Gi Group – posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić