Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Lublin

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • transport materiałów po terenie magazynu
  • obsługa skanera
  • inwentaryzacja towaru
  • kontrola stanów magazynowych

Oczekujemy:

  • aktualne uprawnienia UDT min 2 WJO
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku 3-6 mieś.
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym

(I zmiana : 2-10; 4-12 II zmiana: 12-20; 14-22; 16-00 III zmiana: 22-6; 00-8)

  • podstawy obsługi komputera
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 3 500 zł brutto/mies + dodatek nocny 40%
  • praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL
  • możliwość nabycia karty MultiSport
  • możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji
  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło