Aplikacje zostały zamknięte

Operator wózka widłowego

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Świdnik

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik Terminalu – operator wózka widłowego

Zakres Obowiązków:
– rozładunek i załadunek aut,
– obsługa wózka widłowego oraz urządzeń mobilnych,
– kontrola przyjmowanego i wydawanego towaru
– dbałość zarówno o bezpieczeństwo własne i współpracowników,
– zapewnianie najwyższej jakość usług świadczonych klientom.

Wymagania:
– uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi – warunek konieczny
– brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
– dyspozycyjność do pracy zmianowej
– uczciwość i rzetelność

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
– wynagrodzenie 3300 – 4000 PLN w zależności od doświadczenia,
– premia miesięczna,
– dodatek za pracę w nocy – dwukrotnie wyższy niż przewidziany ustawowo,
– pracę w systemie 3-zmianowym, od poniedziałku do piątku, czasami w sobotę,
– zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie
Tel. 789-466-395
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami