Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Środa Śląska, Komorniki

Don’t worry be happy, we got this !

Jesteś gotowy na nowe wyzwania?

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Pomagamy w znalezieniu pracy w wielu sektorach m.in.: mięsnym, w ogrodnictwie oraz na produkcję.

Firma, w której będziesz pracować zajmuje się produkcją szyb samochodowych.

Praca w miejscowości: Komorniki (okolice Środy Śląskiej)

Możesz pracować jako:

– operator wózka widłowego z UDT,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej;

– przestrzeganie i promowanie zasad bezpieczeństwa na stanowisku pracy;

– dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym;

– obsługa wózka widłowego z UDT

WYMAGANIA:

– motywację do pracy

– dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej

– znasz podstawy j.angielskiego

– uprawnienia na wózki widłowe UDT

OFERUJEMY:

– pracuj 3 dni przez 12 h i zyskaj 3 dni wolne

– wynagrodzenie 3300 brutto

Skontaktuj się z jednym z numerów lub wyślij CV na email: praca(at)charlieworks.eu

Nasze biura w Polsce:

Jasło – 797 821 257 /798 113 596

Kluczbork – 516 083 320 /533 134 385

Poznań – 733 359 207 /508 569 193

Radom – 696 014 236/733 283 383

Zamość – 508 569 205/575 551 900

Pracownicy UA: 537 805 896

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić