Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży energetycznej
  • umowę pracę tymczasową z docelowym przejściem na umowę bezpośrednią z zakładem
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • co miesięczne premie do 500 zł brutto/msc.
  • dodatek za pracę w systemie 4 brygad – 729 zł brutto/msc.
  • dodatek nocny 40%
  • nadgodziny płatne 100% w soboty i 200% w niedziele (około 400 zł brutto)

Zadania:

  • przyjęcie materiałów i komponentów na magazyn
  • wydanie i dystrybucja materiałów na produkcje na określony czas
  • dowóz w odpowiednie miejsce oraz odbiór materiałów z produkcji
  • przygotowanie wysyłek i załadunek przewoźnikom
  • przygotowywanie dokumentacji
  • odbiór i segregacja odpadów i wywóz na miejsce zbiórki
    przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • wyksztalcenie zasadnicze zawodowe
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie.

Numer referencyjny: LDZ/DNS/14/07/2021

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić