Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 2010.

Obecnie dla naszego Klienta z branży automotive, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Pruszków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozładunki i załadunki za pomocą wózka,
  • Kompletacja zamówień przy użyciu skanera,
  • Lokowanie towaru na półkach z wykorzystaniem wózka.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym
  • Uprawnień na wózki widłowe UDT
  • Samodzielności w wykonywanych zadaniach,
  • Doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY?

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Pracę II zmianową 8-16; 10-18
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 3450 zł brutto + PREMIE indywidualne i jakościowe!
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Wolne weekendy!
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić