Operator wózka widłowego – praca z uprawnieniami UDT! – Łódź

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy jako Operator wózka widłowego!

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • upawnienia UDT na wózki widłowe

Zakres zadań:

  • rozładunek i załadunek towarów
  • obsługa wózka widłowego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • umowę  w pełnym wymiarze godzin
  • pracę na 2 lub 3 zmiany
  • wynagrodzenie składające się z solidnej podstawy i wysokiej premii miesięcznej oraz atrakcyjnej 13-stej pensji
  • wolne weekendy – pracę od poniedziałku do piątku
  • dla chętnych extra płatne nadgodziny
  • bezpłatny transport do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego

Zapraszamy do kontaktu:

506 561 876

506 561 604

Benefity:

  • Umowa o pracę
  • Trzynasta Pensja
  • Darmowy transport
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić