Aplikacje zostały zamknięte

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator wózka widłowego wysokiego składu

Miejsce pracy: Płochocin

Miejsce pracy: Józefów k. Błonia

Oferta:

  • Wynagrodzenie: 4000 zł brutto/miesiąc + 4% premii uznaniowej miesięcznej + 300 zł brutto premii kwartalnej uzależnionej od frekwencji
  • Dodatki do przepracowanych godzin nadliczbowych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za naszym pośrednictwem
  • Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 6-14, 14-22 od pon. do pt.
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym karta MultiSport, Medicover, ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz rzetelność
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na danym stanowisku

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego wysokiego składu
  • Rozmieszczanie palet w magazynie
  • Załadunki/ rozładunki
  • Przyjęcia towaru