Aplikacje zostały zamknięte

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie, Gąsiorowice, Jędrynie, Rozmierka

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego oraz dbanie o jego stan techniczny,
  • dostarczanie materiałów do działów produkcyjnych,
  • załadunek i rozładunek samochodów,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • skanowanie palet.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – potwierdzone przez UDT,
  • dostępność do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym – ruch ciągły.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • nagrody uznaniowe, premie,
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • Multisport lub karnet na pływalnię,
  • udział w eventach rodzinne, paczki świąteczne, wyjazdy etc.,
  • wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników,
  • pracę z możliwością rozwoju zawodowego.
  • możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, ul. Korfantego 25/2, piętro 1, w godzinach od 09:00 do 15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.