Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator wycinarki CNC

Miejsce pracy: Lublin

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Szkolenie wdrażające oraz możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • Pracę w systemie II lub III zmianowym
  • Pakiet socjalny (Karta Multisport, Pakiet Medcivoer i ubezpieczenie na życie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 25zł/h na rękę! (5830 zł brutto/mies.)

Zakres obowiązków:

  • Ustawienie maszyny CNC (wymiana narzędzi, regulacja parametrów maszyny, zmiana programu)
  • Zarządzanie zautomatyzowanymi obrabiarkami produkującymi części;
  • Weryfikacja surowców, narzędzi i funkcjonalności sprzętu oraz narzędzi mechanicznych;
  • Przeprowadzanie kontroli jakości wykonanych części (kontrole na stole warsztatowym);

Oczekujemy:

  • Znajomości rysunku technicznego
  • Znajomości mechanicznych procesów produkcyjnych;
  • Znajomości i wykorzystania narzędzi pomiarowych (suwmiarki, mikrometry, średnicówki) oraz znajomości
  • procedury kontroli jakości;
  • Umiejętności zarządzania kilkoma maszynami jednocześnie;
  • Doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.