Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• rozpoznawanie problemów opiekuńczych osób chorych i niesamodzielnych,
• wykonywanie zabiegów higienicznych,
• współpraca z pielęgniarką w zakresie realizowania planu opieki nad pacjentami niesamodzielnymi,
• pomoc pielęgniarce podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich,
• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów międzyludzkich z osobami chorymi i niesamodzielnymi,
• aktywizacja osób chorych i niesamodzielnych do zwiększenia swojej samodzielności życiowej.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Opieka nad osobami niepełnosprawnymi

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy: Smukalska 251, 85-485 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: CV, w którym prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i kontynuacji zatrudnienia, stosownie do przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1 (zwanego: RODO), ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych oraz innych stosownych przepisów. Kserokopia dokumentów potwierdzających kwalifikacje Miejsce składania dokumentów: adres mailowy: zpo.bydgoszcz@op.pl lub na adres: Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy ul. Smukalska 251, 85-485 Bydgoszcz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy