W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. zakupów z językiem angielskim.

 

Zakres obowiązków:

 

– analiza stanów magazynowych oraz sprzedaży pod kątem zamówień;

– tworzenie zamówień do dostawców;

– planowanie i nadzorowanie łańcucha dostaw;

– współpraca z firmami transportowymi w zakresie transportu morskiego;

– czuwanie nad poprawnością dokumentacji importowej;

– współpraca z agencjami celnymi.

 

Wymagania:

 

– doświadczenie na podobnym stanowisku;

– wykształcenie wyższe;

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

– dobra znajomość MS Office, w tym programu Excel w stopniu umożliwiającym przeprowadzenie samodzielnych analiz zestawionych danych;

– umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania;

– skrupulatność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy;

– umiejętność pracy z dużą ilością danych.

 

Oferujemy:

 

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

– umowę o pracę;

– atrakcyjne wynagrodzenie.

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

 

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Albedum Agnieszka Szulc PPH z siedzibą w Opolu, ul. Wschodnia 17 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest firma Albedum Agnieszka Szulc PPH z siedzibą w Opolu, ul. Wschodnia 17. Administrator, w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem siedziby firmy. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa. Dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że kandydat do pracy wyrazi wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora Danych. Ma Pan/Pani prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym od dnia 25 maja 2018 r. będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak niewyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane.

Oznaczone jako: analiza, łańcuch dostaw, zakupy, zamówienia

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić