Randstad Polska Sp. z o. o.

Szukasz stabilnego zatrudnienia w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? W takim razie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko pakowacza.

oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i płatny urlop),
  • możliwość długofalowej współpracy (pierwsza umowa na 3 miesiące),
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

zadania:

  • pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki,
  • kontrola surowcowa,
  • pomoc przy rozładunku dostaw.

oczekujemy:

  • doświadczenie w pracach produkcyjno-magazynowych,
  • aktualnej książki sanitarno-epidemiologicznej,
  • gotowości do pracy 2-zmianowe (6:20-14:20 oraz 14:20-22:20),
  • motywacji do pracy,
  • chęci nauki.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Oznaczone jako: pakowacz

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić