AB OVO SOLUTIONS

Opis
Chcesz mieć realny wpływ na przyszłość powstawania nowych systemów magazynowych?

Chcesz uczestniczyć w innowacyjnych projektach w Polsce i w Europie?

Chcesz brać udział w usprawnianiu procesów technologicznych?

Jeśli tak, spójrz poniżej:

Poszukujemy Technika Montażu dla naszego Klienta, lidera w branży inżynieryjnej.

Miejsce pracy: OŻARÓW MAZOWIECKi, POLSKA, EUROPA.

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– indywidualne szkolenia wdrożeniowe prowadzone przez najlepszych liderów,

– możliwość ciągłego rozwoju,

– duży i przestronny parking,

– środowisko pracy pełne szacunku i wsparcia,

– szybki proces rekrutacyjny- w przeciągu 48 h nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i przedstwi ofertę,

– praca z profesjonalistami,

– brak rutyny w codziennej pracy,

– organizacja, która koncentruje się na budowaniu atmosfery partnerstwa i dobrych relacji,

– ciekawe i wymagające zadania,

– szybki i skuteczny proces rekrutacji,

– dodatkowe korzyści: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport.

Twoje obowiązki:

-montaż maszyn z wcześniej przygotowanych zespołów,

-montaż instalacji elektrycznej maszyny,

-ustawianie oraz regulacja elementów ruchomych maszyny.

Nasze wymagania:

– wykształcenie techniczne (zawodowe, średnie),

-umiejętność czytania rysunków technicznych,

-znajomość zagadnień z zakresu automotyki, pneumatyki.

Jeśli uważasz, że pasujesz do tej roli, dołącz do nas! Nie wahaj się i wyślij nam swoje CV.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. – Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego – Nr certyfikatu 18016 – z siedzibą we Wrocławiu

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić