Szukasz stabilnego zatrudnienia? Zależy Ci na możliwości rozwoju? Chcesz pracować w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku? Koniecznie skontaktuj się z nami! Poszukujemy osób na stanowisko pakowacza do firmy, która zajmuje się produkcją artykułów higienicznych w Toruniu. Dołącz do tego zespołu!

Zadzwoń lub wyślij sms o treści „pakowacz” pod numer 695 373 383 – opowiemy Ci o szczegółach!

pakowacz/ka

Toruń

Oferujemy:
  • nowe wyższe stawki wynagrodzenia, dodatki, premia!
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z długą perspektywą współpracy (płatne urlopy, chorobowe i składki)
  • pakiet atrakcyjnych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

Zadania:

  • pakowanie artykułów higienicznych
  • kontrola jakościowa produktu
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie 3 – zmianowym
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić