Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Interim M.Jaworska & M.Raczak Sp.J. (certyfikat nr 6622) dla swojego Klienta w Skoczowie poszukuje pakowaczy.

Zakres obowiązków:

– Praca polega na pakowaniu czekolad do kartonów

– Miksowaniu czekolad w kartonach

– Podawaniu czekolad z linii do pakowarek

– Sprzątaniu swojego stanowiska pracy

Charakterystyka:

– Umowa o pracę tymczasową

– Praca w systemie trójzmianowym po osiem godzin od poniedziałku do piątku (06:00-14:00 , 14:00-22:00 , 22:00-06:00)

– Stawki na zmianie I i II: 16,67 brutto/h, na zmianie III: około 20,00 brutto/h + nadgodziny za pracę w sobotę + PREMIA miesięczna 200 PLN

– Miejsce pracy: Skoczów

– Możliwość przejścia do pracy bezpośrednio pod firmę

Wymagania

– Aktualna bądz do odnowienia książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – warunek konieczny

– Dobry stan zdrowia – praca stojąca

– Sprawność manualna

– Chęci do pracy

– Gotowość do pracy od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia prowadzącą działalność w obszarach pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy z siedzibą w Katowicach. Współpracujemy wyłącznie z Klientami o ugruntowanej pozycji rynkowej. Poszukujemy pracowników dla sektorów: produkcyjnego, logistycznego oraz maszynowego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.agencja-interim.pl

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
2.950,00 zł – 3.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji