Aplikacje zostały zamknięte
Covebo Work Office Sp. z o.o.

Pakowanie i produkcja chleba, ciastek i przekąsek

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

  • Pakowanie wypieczonych, a następnie zamrożonych produktów do kartoników (kassoufle, pizza, zapiekanki itp.)
  • Układanie blaszek z ciastem na taśmę.
  • Ważenie produktów i kontrola ich jakości.
  • Praca na wpół zautomatyzowana.
Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:

  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto
  • Możliwość pracy w parach.
  • Przyjazna atmosfera w zakładzie.
  • Możliwość sprawdzenia się na kilku stanowiskach.
  • Dodatki godzinowe.
  • Dla pracowników dostępne w zakładzie: cola, snacki, kawa, herbata, gorące kubki.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.