PHP Developer / ARRIS

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Chorzów, Śląskie

  • Rekrutacja online

Opis

PHP Developer

Miejsce pracy: Chorzów, ul. Stalowa 16

Nasza firma od lat wspiera pod względem rozwiązań technologicznych wiele firm z Europy Zachodniej, jak i z Polski, działających głównie w obszarach FinTech, Media, Moto, Customer Relationship. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko PHP Developer.

Zadania, które czekają na Ciebie:

  • rozwój projektów należących do naszych Partnerów,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • optymalizacja już istniejących procesów,
  • modelowanie bazy danych pod kątem wdrażanych rozwiązań,
  • testowanie aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji pisanego kodu,
  • dbanie o jakość i bezpieczeństwo produktu.

Czego oczekujemy:

  • dobrej znajomości PHP OOP (5/7),
  • dobrej znajomości MySQL,
  • znajomości Twig, GIT, Composer,
  • znajomości HTML, CSS, JS,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • samodzielności w działaniu, proaktywności, otwartości na nowe rozwiązania,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • chęci rozwoju i długotrwałej współpracy,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej.

Co proponujemy:

  • umowę o pracę w firmie o stabilnych fundamentach,
  • wynagrodzenie 3500-7000 brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji),
  • stały rozwój zawodowy, szkolenia, dostęp do materiałów edukacyjnych,
  • pracę w nietuzinkowym zespole,
  • elastyczny czas pracy (8h w godz. 8-18),
  • zaplecze socjalne,
  • siedziba firmy w dogodnej lokalizacji,
  • bezpłatny parking oraz dostęp do siłowni na terenie obiektu.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło