Aplikacje zostały zamknięte

Plant Manager – Międzynarodowa firma produkcyjna

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój zakładu produkcyjnego, który przeszedł pierwszą fazę Greenfield i transferów. Zadaniem osoby będzie ustabilizowanie produkcji, jej optymalizacja, a co najważniejsze rozwój kadry poprzez tworzenie planów sukcesji, awansów i codzienna praca nad zwiększeniem zaangażowania i motywacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna obecna już na polskim rynku. Wieloletnia międzynarodowa działalność i rozwój pozwoliły naszemu klientowi odegrać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy poszukujemy kandydata, który byłby zainteresowany podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Plant Manager-a zakładu produkcyjnego na Śląsku.

Opis stanowiska

  • Strategiczne i operacyjne zarządzanie zakładem produkcyjnym, w tym działami operacyjnymi + finanse, IT, Hr
  • Tworzenie P&L, nadzorowanie budżetów CAPEX i OPEX
  • Ustabilizowanie i zoptymalizowanie produkcji i procesów po transferze zakładu części produkcyjnego
  • Rozwój kadry wyższego i niższego szczebla, tworzenie planów sukcesji, mapy rozwoju zawodowego
  • Wprowadzanie nowych produktów w obieg produkcyjny
  • Współpraca z innymi zakładami w grupie w celu wypracowania wspólnych optymalizacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Co najmniej 4 lata doświadczenie w pracy jako Plant Manager – warunek konieczny
  • Doświadczenie w rozwoju organizacji po transferach i fazie Greenfield
  • Biegła znajomość języka Angielskiego
  • Mocne Lider na bazie którego doświadczeń można budować silne i zaangażowane zespoły

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet benefitów dodatkowych – opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów – realny wpływ na dalszy rozwój firmy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.