Aplikacje zostały zamknięte

Płatny Staż w Zespole Retencji Personelu Opiekuńczego

Miejsce pracy: Warszawa, 00-807

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny z personelem opiekuńczym w celu zbadania poziomu satysfakcji,
  • prowadzenie korespondencji z personelem opiekuńczym,
  • sporządzanie bieżących zestawień i prezentacji zgodnie z zapotrzebowaniem
  • aktualizacja oraz wprowadzanie danych do systemu,
  • udział w projektach wewnętrznych.

Wymagania:

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi,
  • dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i skrupulatność,
  • dostępność w wymiarze 160 h/miesiąc,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziana.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole pełnym energii do działania,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie przygotowywania analiz oraz prowadzenia rozmów ankietowych,
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy.