Aplikacje zostały zamknięte

AB OVO SOLUTIONS

OPIS
Magazynier z uprawnieniami UDT poszukiwany – mamy dla Ciebie pracę od zaraz!

Cenisz sobie wolne poranki, a co drugi tydzień popołudnia? Masz uprawnienia UDT?

A może studiujesz zaocznie lub dziennie i masz elastyczny grafik?

Ta oferta jest dla Ciebie.

Praca w Kokotowie.

Załącz CV – skontaktujemy się i przekażemy szczegóły.

PRZECZYTAJ, CO CHCEMY CI ZAPROPONOWAĆ!

– praca na 2 zmiany: 06:00-14:00, 14:00 22:00,
– tydzień ranna zmiana, tydzień popołudniowa,
– wolne weekendy,
– dla studentów brutto = kwota na rękę,
– karta Multisport, pakiet Luxmed – jeśli masz ochotę,
– pełne wdrożenie pod czujnym okiem kierownika.

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

– liczą się dla nas Twoje chęci do pracy!
– sumienność, dyspozycyjność,
– książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia,
– uprawnienia UDT II WJO.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– kompletacja zamówień za pomocą skanera RDT,
– przyjęcie i wydanie towaru za pomocą skanera RDT,
– załadunki i rozładunki aut – jazda wózkami czołowymi,
– składowanie i przemieszczenie towaru jazda wózkami WYSOKIEGO SKŁADU,
– praca manualna: foliowanie i zabezpieczanie palet.
Nie zastanawiaj się dłużej i wyślij nam swoje CV!