Szukasz pracy w firmie w której to pracownik jest najważniejszy?

Chcesz weekendy poświęcać rodzinie a nie pracy?

Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę?

To świetnie się składa!

Mamy pracę dla Ciebie!

Dla Duńskiej firmy produkującej szafy elektryczne poszukujemy pomocnika malarni proszkowej.

pomocnik malarni proszkowej

Szczecin

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • pierwsza umowa 2800 netto
  • druga na czas nieokreślony 3000 netto
  • szkolenia stanowiskowe i rozwijające kompetencje
  • 45 minutową przerwę w trakcie pracy
  • pracę w nowoczesnej, przestrzennej i dobrze przygotowanej hali
  • bardzo przyjemne zaplecze socjalne
  • pracę w bardzo dobrze zgranym, przyjaznym zespole

Zadania:

  • czynności na dziele malarni proszkowej (przygotowanie materiału do pokrycia farbą, nanoszenie farby, utwardzenie farby)
  • praca na maszynach CNC

Oczekujemy:

  • znajomości specyfiki stanowiska
  • znajomości obsługi maszyn CNC – mile widziana
  • chęci podjęcia dłuższej współpracy

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić