Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki:

czyszczenie elementów układu hamulcowego,
piaskowanie i lakierowanie elementów układu hamulcowego,
prace magazynowe i okołoprodukcyjne,

Wymagania

Wymagania:

chęć do pracy,
dyspozycyjność,
elastyczne godziny pracy miedzy 6 a 18,

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
21,00 zł – 21,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło