Aplikacje zostały zamknięte

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko Serwisant IT

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Katowice, Śląskie

Opis

Aktualnie poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko: Serwisant IT

1. Obowiązki pracownika:

-Administrowanie systemami operacyjnymi na stacjach roboczych

-Instalacja oprogramowania na stacjach roboczych

-Naprawa oraz serwis sprzętu komputerowego

-Zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w systemie informatycznym

-Nadzorowanie lokalną siecią komputerową, a w szczególności zapewnienie poprawnej pracy, monitorowania, rozbudowy, konserwacji, wykrywania i usuwania usterek

2. Wymagania:

-Znajomość obsługi i instalacji systemów operacyjnych Windows

-Znajomość budowy komputera

-Łatwość w przyswajaniu wiedzy z obszaru IT

-Znajomość podstawowych zagadnień związanych z sieciami komputerowymi

-Punktualność, sumienność oraz dokładność w wykonywaniu pracy

-Zaangażowanie w wykonywaną pracę

-Wykształcenie minimum maturalne

3. Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy

-Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole

-Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

-Możliwość rozwoju i nauki