Praca dla studenta – biuro eventowe/podróży.

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Łódź, Łódzkie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalista ds. obsługi eventów/turystyki.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

– obsługa klientów (bezpośrednia, mailowa i telefoniczna) w zakresie udzielania informacji o ofertach eventowych/turystycznych;

– rezerwacja i sprzedaż elementów świadczeń programowych;

– wyszukiwanie usług i świadczeń na rzecz klientów;

– czynny udział w akcjach promocyjnych oraz lokalnych działaniach marketingowych na terenie Łodzi;

– prace biurowe i terenowe przy budowie, realizacji i rozliczeniach realizacji eventowych i turystycznych;

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

– wykształcenie wyższe licencjackie, studenci IV lub V roku;

– obsługa komputera (MS Office, Outlook, Internet Explorer);

– dojrzałość i wysoka kultura osobista;

– umiejętności komunikacyjne;

– umiejętność prowadzenia rozmowy sprzedażowej

– nastawianie na realizacje celów

– elastyczność w zakresie ustalania harmonogramu pracy;

– dobra znajmość języka angielskiego, znajomość dodatkowych języków będzie atutem;

– prawo jazdy kategorii B będzie atutem;

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

– życiorys i list motywacyjny

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić