Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Praca na produkcji – wynagrodzenie 4000 – 5500 zł brutto

Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Wymagania:

  • Zaangażowanie
  • Minimum pół-roczne doświadczenie w pracach produkcyjnych
  • zdolności manualne
  • rzetelność i precyzja

Zadania:

  • Montaż oraz nawijanie uzwojeń w oparciu o specyfikację techniczną
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Bieżąca kontrola wykonania operacji technologicznych i prac montażowych
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę podstawową + premię miesięczną
  • 40% dodatku za pracę w porze nocnej
  • 200% dodatku za nadgodziny w niedziele (około 400 zł)
  • Dodatek 729 zł brutto/msc. za pracę w systemie 4 brygadowym
  • Nagrody roczne za frekwencję w pracy
  • 6-tygodniowe szkolenie stanowiskowe
  • Darmowe szkolenia z obsługi wózków widłowych i suwnic
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Umowę o pracę tymczasową z docelowym przejęciem na umowę bezpośrednią z zakładem

Możliwe wynagrodzenie na tym stanowisku waha się od 4.500 brutto do nawet 6.000 zł brutto miesięcznie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić