Aplikacje zostały zamknięte

Praca w domu/Zdalna/Przy komputerze/Wypełnianie wniosków/Umowa

  • 2 400 – 18 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Inny

  • Bełchatów, Łódzkie

  • Praca zdalna

Opis

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu/Reklamy/Social Media

UWAGA:

  • Nie działamy w MLM (marketing wielopoziomowy)
  • Nie wymagamy rozmów telefonicznych.
  • Nie wymagamy spotkań z Klientami.
  • Nie wymagamy od kandydatów żadnych danych poufnych, nie jesteśmy instytucją zbierającą dane i przetwarzającą je.

Co oferujemy?

  • praca odbywa się na podstawie UMOWY,
  • wypłaty 2 razy w miesiącu na konto bankowe,
  • wysokie wynagrodzenie (2 400 PLN-18 000 PLN) miesięcznie,
  • dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania,
  • pełne wsparcie Zespołu oraz pomoc na każdym kroku,
  • praca zdalna, w domu,
  • elastyczne godziny pracy,
  • regularne szkolenia online,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałej
  • nie wymagamy doświadczenia, szkolimy od A do Z,
  • nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej,

Wymagania:

  • ukończone 18 lat,
  • obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter współpracy,
  • aktualne zamieszkanie na terenie Polski,
  • komputer lub smartfon z dostępem do internetu,
  • obsługa komputera na poziomie podstawowym,
  • motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Opis stanowiska pracy:

  • reklama oraz promocja produktów, na zlecenie firm zewnętrznych,
  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
  • obsługa Klienta,
  • tworzenie narzędzi reklamowych,
  • praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość atrakcyjnych zarobków:

  • na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
  • wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 18 000 PLN miesięcznie.

Kliknij w przycisk „APLIKUJ”, zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB. Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, napisz wiadomość, a ja przedstawię Tobie szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.