Aplikacje zostały zamknięte

PRACA W DZIALE ZAKUPÓW LUB FINANSÓW

Praca w Dziale Zakupów lub Finansów
Poznan
NR REF.: 1135270

Dla naszego klienta – znanej marki FMCG, poszukujemy filologów i osób posługujących się bardzo dobrze językami obcymi, którzy chcieliby zdobyć wiedzę z zakresu zakupów/finansów i dołączyć do Centrum Usług Wspólnych międzynarodowej firmy

Lokalizacja: Centrum Poznania

Zadania:
W ramach swoich obowiązków będziesz zajmował się między innymi tworzeniem analiz i raportów, weryfikacją faktur, pracą w systemie SAP i wsparciem działu Finansów, bądź wprowadzaniem zamówień, zarządzaniem nimi w systemie oraz wsparciem działu Zakupów

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języków obcych: j. angielski, dodatkowo: j. francuski / j. holenderski / j. niemiecki / j. hiszpański / j. portugalski będzie atutem!
Nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia w dziale Zakupów, bądź Finansów – lecz motywacji do nauki i działania w tym obszarze.

Co oferuje firma:
Przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole
Dogodną lokalizację w centrum Poznania
Możliwość rozwoju

Aby otrzymać więcej informacji – aplikuj przez formularz!