Aplikacje zostały zamknięte

Praca z j. niemieckim/holenderski/węgierski/bułgarskim/portugalskim

  • 6 500 – 8 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kraków, Małopolskie

Opis

Dla jednego z naszych międzynarodowy klientów poszukujemy aktualnie kandydatów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Specjalista Ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim/holenderskim/węgierskim/francuskim/bułgarskim/portugalskim/łotewskim/rumuńskim

Lokalizacja KRAKÓW Stare Miasto

Proces rekrutacyjny odbywa się zdalnie, praca docelowa w Centrum Krakowa (Stare Miasto) na ten moment od początku wykonywana jest zdalnie.

Twoje obowiązki:

  • Zarządzanie potrzebami biznesowymi klientów przez telefon
  • Przetwarzanie żądań klientów i aktualizacja danych w wewnętrznych systemach
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania związane z produktami, promocjami, zamówieniami, fakturami, płatnościami, zwrotami, platformami online, warunkami (zgodnie z procedurami)
  • Generowanie innowacyjnych pomysłów i rozwiązań, które poprawią satysfakcję klientów

Czego oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego/ węgierskiego/holenderskiego/bułgarskiego/rumuńskiego/węgierskiego na poziomie bardzo dobrym (B2+/C1)-koniecznie
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie przynajmniej dobrym (min B2)- koniecznie
  • Mile widziana znajomość trzeciego języka europejskiego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie Excel i PowerPoint
  • Zamieszkanie na terenie Krakowa lub w okolicy
  • Entuzjazmu, komunikatywności
  • Dobrego podejścia do pracy zespołowej
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku- mile widziane

Co oferujemy w zamian:

  • Pracę w wygodnym i nowoczesnym biurze w Centrum Krakowa, aktualnie praca odbywa się zdalnie
  • Pracę w międzynarodowym wielojęzycznym zespole
  • Pracę na pełen etat na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie 6500-7000 brutto
  • Rekrutacja online
  • Prywatna opieka medyczna w Grupie LuxMed
  • Platforma kafeteryjna MyBenefit
  • Elastyczny czas pracy
  • Po okresie próbnym grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie kursów językowych i innych podnoszących kwalifikacje
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Miesięczne szkolenie wprowadzające a następnie dostęp do platformy e-learningowej gdzie możesz znaleźć interesujące cię szkolenia i uzyskać certyfikaty zawodowe
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
  • Przyjazną i luźną atmosferę i brak dress codu

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. #pracazjęzykiemniemieckimkraków